Ta nieszczęsna fałdka na brzuchu – przez nią wiele kobiet bardzo krytycznie patrzy na swoją sylwetkę.  Na szczęście można coś z nią zrobić. Trzeba tylko pamiętać o tym, że bez zdrowej diety nawet najlepsze treningi Wam nie pomogą. Jeżeli chcesz zrzucić zbędne kilogramy musisz pamiętać o 10 bardzo ważnych zasadach: regeneruj się i śpij, staraj się mniej stresować, trenuj różnorodnie, nie szukaj na siłę w sobie wad, jedz dużo ale zdrowo, wywal wagę, nie zmuszaj się do zmian, pij wodę, trenuj ale nie codziennie, możesz ale nie musisz skorzystać z dodatkowej suplementacji. W dzisiejszym wpisie skupimy się wyłącznie na treningach. 

Przygotowałam  10 treningów, które będą w tym bardzo pomocne.  Zachęcam do ich wydrukowania i korzystania naprzemiennie. Rutyna nie jest dobrym motywatorem. Nasze ciało potrzebuje różnych ćwiczeń! Rozmaite treningi = szybsze efekty. Wszystkie pokazane treningi w tym wpisie można wykonać w domu. Stopień trudności należy dostosować do swoich możliwości.

UWAGA! Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się ze swoim lekarzem, który powie Ci, czy możesz prowadzić aktywny tryb życia.

Trening 1

Trening 2

Trening 3

Trening 4

Trening 5

Trening 6

Trening 7

Trening 8

Trening 9

Trening 10

Pamiętaj, że trening odpowiada tylko za 30% efektów. Reszta tak naprawdę zależy od naszej diety. Zdrowe odżywianie jest tutaj kluczem do sukcesu. Nigdy nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Nie zmuszaj się do zamiany swojego ciała dla kogoś! Pamiętaj, że to Ty masz kochać swoje ciało! Jeżeli zastosujesz się do 10 zasad, które wymieniłam na początku tego wpisu, nie ma możliwości, żeby Twoja fałdka na brzuszku nie zmniejszyła się, a ciało nie nabrało świetnych kształtów.

PS: Daj znać czy chcesz więcej takich wpisów z zebranymi treningami ?

Pozdrawiam,

Dominika

Inne wpisy z tej serii:

 

2 KOMENTARZE

  1. Dzieki za świetny artykuł. Będę musiała wprowadzić te ćwiczenia u siebie. Jestem szczupłą osoba, pomimo to zobaczyłam u siebie fałdkę na brzuchu, która niekoniecznie mi się podoba i niekoniecznie mi odpowiada 😉 Jest to wynik tego,że jestem totalnym leniuchem oraz na co dzień nie chce mi się ćwiczyć. Dochodzi do tego rówież praca siędząca. Otrzymuje sie oczywiście sylwetkę slim fat….

    Jednak od przyszłego poniedziałku wezmę sie za siebie i to na pewno !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. .