No dobra dziewczyny, przyznajcie się! Każda z nas w wieku 50 lat chciałaby tak wyglądać jak ona. Zdrowo, szczupło i młodo. Tajemnicą takiego wyglądu jest dieta Nicole Kidman i jej trening. To dzięki nim gwiazda zawdzięcza taką sylwetkę. Poznajcie szczegóły.

Dieta Nicole Kidman

Nie jest tajemnicą to, że Nicole Kidman od bardzo dawana jest na diecie South Beach. Celem tej diety jest zapobieganie chorobom serca i krążeniowym. Reguluje poziom cholesterolu i insuliny we krwi. Efektem ubocznym jest utrata kilogramów. Pierwsze efekty można zobaczyć już po 2 tygodniach stosowania diety. W diecie South Beach spożywamy przede wszystkim warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste o dużej zawartości błonnika i niskim indeksie glikemicznym. Nicole nie liczy kalorii i nie waży swoich posiłków. Na diecie South Beach spożywamy 3 główne posiłki i co najmniej 2 przekąski między posiłkami. Dieta składa się z 3 faz. Ostatnia z nich jest już dietą, którą powinniśmy trzymać do końca życia – tak właśnie jest w przypadku Nicole.

Trening Nicole Kidman

Nicole Kidman jest fanką pilatesu. Uwielbia ćwiczenia, które rozciągają jej ciało, wzmacniają mięśnie i dodają energii. To na tym rodzaju ćwiczeń opiera swoją aktywność fizyczną. W połączeniu z dietą przynosi to w jej przypadku rewelacyjne efekty. Bardzo chętnie również biega.

Jak same widzicie, wiek nie powinien być wymówką! Prawda jest taka, że nie trzeba być wcale gwiazdą, żeby w wieku 50 lat wyglądać fit i zdrowo. Każdy z nas może osiągnąć takie same efektu. Nie trzeba być bogatym, naprawdę! Przecież trenować można w domu (jeżeli nie stać kogoś na siłownię) a dieta? Zdrowe odżywianie nie musi być drogie! Wiele tanich produktów ma wspaniałe właściwości. Wystarczy zagłębić się w ten temat i przede wszystkim czytać etykiety produktów, które kupujemy!

Pozdrawiam,

Dominika

Przeczytaj również inne artykuły znajdujące się na tej stronie:

Dołącz do nas na ie: 

1 KOMENTARZ

  1. Hmmm ona swój wygląd zawdzięcza skalpelowi i botoksowi. Nie rozumiem tego, że zamiast trzymać dietę i stosować iqmango, woli iść na skróty. Nie wygląda naturalnie, tylko staje się karykaturą kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. .