O tym, że kobieta w każdym wieku może poprawić swoją sylwetkę wiemy już wszyscy. Trzeba tylko pozbyć się wymówek, wiecznego odwlekania wszystkiego w czasie. Tak właśnie zrobiła nasza dzisiejsza bohaterka, która pokazała efekty programu treningowego BBG. Jej przemiana jest na tyle spektakularna, że podziwiają ją wszyscy na całym świecie. Przepis tej metamorfozy jest bardzo prosty, zobacz sama.

Efekty programu treningowego BBG

Przemiana Carin rozpoczęła się 5 lat tamu. Niestety była usłana wieloma problemami. Dziewczyna traciła na wadze i zyskiwała kolejne kilogramy. Miała ogromne problemy ze zdrowiem, kilkakrotnie poroniła. Na szczęście nie poddawała się, nie zamykała się w czterech ścianach tylko walczyła dalej. Dokładnie 3 lat temu w końcu udało jej się donosić ciąże i została mamą wspaniałej dziewczynki.

We wrześniu 2015 roku rozpoczęła swoją przemianę z programem treningowym Kayli Itsines BBG, o którym pisałam już na blogu (od niedawna książka tej trenerki jest dostępna w polskiej wersji językowej). Jeżeli chcesz przeczytać o programie treningowym BBG, zobaczyć na czym polega, zapraszam do zapoznania się z moim wpisem (kliknij w link i zostaniesz przeniesiona do wpisu.

Program treningowy Kayla Itsines – BBG

Carina ma za sobą ponad 77 tygodni treningów według rozpiski Kyli Itnsiens. To dzięki tym ćwiczeniom przeszła ogromną metamorfozę. W sierpniu 2016 roku dodała do swoich treningów ćwiczenia siłowe z większym obciążeniem. W lutym 2017 roku zaczęła swoją przygodę z trenerem personalnym. Od tego czasu trenowała 4-5 razy w tygodniu wykonując 4 sesje treningów siłowych i maksymalnie jedno cardio w tygodniu. Jej dieta opiera się na 1800 kcal dziennie.

Jako ciekawostkę muszę napisać, że waga tej kobiety zmieniła wagę o jeden kilogram do przodu! Tak to właśnie wygląda. Za to obwody spadły diametralnie i o to własnie chodzi!

efekty programu treningowego bbg
efekty programu treningowego bbg

Chciałabym, że ta metamorfoza udowodniła, że na wszystko potrzebujemy czasu. Czasami na niesamowite efekty trzeba trochę dłużej poczekać niż chcielibyśmy ale wypracowanie ich jest niesamowitą satysfakcją. Nie poddawaj się i trenuj

PS: Byłabyś chętna na wydarzenie treningowe właśnie z ćwiczeniami Kayli Itsines? Daj kończenie znać. Efekty programu treningowego BBG są mega!

PS: Jeżeli ktoś z Was ma ochotę poznać program BBG bliżej, zobaczyć gdzie można kupić ksiązke jego autorki w polskiej wersji językowej, zapraszam do zapoznania się z moim drugim wpisem (kliknij w miniaturę)

Program treningowy Kayla Itsines – BBG

Pozdrawiam,

Dominika

Wpisy dotyczące treningu BBG:

Źródło informacji o metamorfozie i zdjęć: 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. .