Płaski brzuch – to o nim śni wiele kobiet. Wygląd naszego brzucha w dużym stopniu zależy od naszego trybu życia. Brak aktywności, złe odżywianie doprowadzają do zwiększenia tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. Na szczęście można z tym walczymy. Zmiany powinniśmy zacząć od diety, to od niej zależy 70% efektów. Nie można zapomnieć o ćwiczeniach spalających tłuszczyk, a w następnej kolejności trzeba skupić się na rzeźbie i modelowaniu. Własnie tak wygląda przepis na płaski brzuch. 

Przygotowałam dla Was liste treningów, które będą w tym bardzo pomocne. Zachęcam do ich wydrukowania i korzystania naprzemiennie. Rutyna nie jest dobrym motywatorem. Nasze ciało potrzebuje różnych ćwiczeń! Rozmaite treningi = szybsze efekty.

Pamiętajcie, że pierwszym etapem zmiany wyglądu brzucha jest dieta, następnie spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, a dopiero później modelowanie. Zmiana kolejności nie przyniesie zadowalających efektów. Nigdy nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę. Nie zmuszajcie się do zamiany swojego ciała dla kogoś! Pamiętajcie, że to Wy macie kochać swoje ciało! Jeżeli lubicie swój brzuch, nie zmieniajcie kogo! Jeżeli chcecie popracować nad jego wyglądam dla siebie, bierzcie się już dzisiaj do roboty.

Pozdrawiam,

Dominika

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. .